Startup’ların gözbebeği EOS, milyonlarca ETH’nin bozdurulmasına sebep oluyor

0
227
görüntüleme

Yeni bir blockchain girişimi olan EOS, fiat için milyonlarca dolarlık Ethereum (ETH) alışverişinde bulunuyor ve sonuç olarak endişe fiyatlarının yaşanmasına neden oluyor.

EOS ile bağlantılı cüzdan analizleri, şimdiye kadar maraton ICO’sunda yaklaşık 200 milyon dolar kazandı, kriptokrasi alışverişi Bittrex’e toplu işlemler gönderildiğini gösteriyor.

Reddit’e bulguları yükleyen bir kullanıcı, “Kısa sürede uzun hikaye, daha büyük ICO’ların bazıları para biriminde para birikimi ve fiyat düşüşüne katkıda bulunuyor” dedi.

Yakın zamanda ICO’ların ilgisini çeken ve Ethereum ağıyla ilişkili yan etkiler, kullanıcılardan gelen eleştirilere yol açtı.

Bu haftaki ETH fiyatındaki dramatik gerileme ile birleşince, mevcut düşünce, milyonlarca dolarlık yeni satış yeni satışlarını genel olarak yoksul ekosistem sağlığı ile ilişkilendirmeye hevesliydi.

Reddit kullanıcısı “TenX de aynı şeyi yapıyor” dedi.

“Bayanlara ve baylara bağlayın, bazılarınızın aşırı ateşli ICO dalgıçlarının sonuçlarına katlanmak zorundayız. Şimdi tüm kripto pazarı bir darbe alıyor olabilir. “

ETH, iki ayın en düşük seviyesinden Çarşamba günü 200$ seviyesinin üzerine çıkarak toparlandı ve Coinmarketcap’taki ortalama değişim verileri, basın saatinde yaklaşık 211 $ civarında işlem görürken verildi.

Kaynak: cointelegraph

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here